O NAS

Naftokom Polska jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży środków smarnych. Przez lata naszej działalności zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie niezbędne do świadczenia usług w zakresie nowoczesnej gospodarki smarowniczej. Zajmujemy się zaopatrywaniem branży przemysłowej i motoryzacyjnej w oleje i smary. W naszej ofercie posiadamy środki smarne najnowszej generacji, pochodzące od największych polskich i światowych producentów, takich jak: SHELL, MOBIL, AGIP, TEXACO, ORLEN, LOTOS, TOTAL, STATOIL.

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że podjęcie z nami współpracy oraz wybranie proponowanych przez nas produktów skutkować będzie zmniejszeniem wydatków na utrzymanie w ruchu maszyn. Stosowanie środków smarnych z naszej oferty zapewnia niezawodne działanie urządzeń, jak również zmniejsza zapotrzebowanie na zużycie olejów i smarów. Proponowane przez nas rozwiązania są bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Do sprzedawanych wyrobów dołączamy świadectwa jakości oraz karty charakterystyki, które są zgodne z wymaganiami normatywnymi Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie zapewnić państwu szeroki asortyment produktów, które można nabyć również w trybie zawieszonej akcyzy. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej – cenimy sobie czas Klientów, z którymi współpracujemy. Swoją działalnością obejmujemy cały kraj i jesteśmy gotowi dostarczyć zamówienie do dowolnego miejsca na jego terytorium. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom jesteśmy gotowi podjąć negocjacje cenowe przy większych zamówieniach.

MASZ PYTANIE?

Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie i doradzimy Ci jaki produkt powinieneś wybrać.
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Nie wahaj się. Nie lekceważymy żadnego zapytania.